Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melegek! Ti hogy kezeltétek...

Melegek! Ti hogy kezeltétek ezt az időszakot (ha volt ilyen)?

Figyelt kérdés
Nos, én már egy ideje elfogadtam hogy meleg vagyok. Nincsen vele különösebben semmi problémám. A bajok csak ott kezdődnek amikor szükségem lenne valakire. Alapvetően is egy olyan ember vagyok akinek szüksége van valakire, egy barátra egy családtagra stb.. El is jött a pillanat, már nagyon szeretnék egy komolyabb kapcsolatot. Nem szexpartnert keresek, hanem egy aranyos és kedves srácot akivel tudok beszélgetni, tud biztatni, meghallgat stb.. De sajnos anélkül hogy "előbújnék" ez lehetetlen. Nem merem ebben a korban ezt előhozni, hiszen ilyenkor mennek a szekálások stb.. Meg van kötve a kezem. Ha nektek is volt ilyen "korszakotok" ti hogy vészeltétek át? Én nagyon depis vagyok tőle, amit nem mutatok ki hiszen másoknak nem tudnám megmagyarázni.

2016. nov. 8. 19:35
 1/9 A kérdező kommentje:
15F
2016. nov. 8. 19:36
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem van "meleg" a baráti körömben, tudom, milyen nehéz. Ma már az Interneten vannak ismerkedési lehetőségeitek. Sőt, kifejezetten ilyen szórakozóhelyek is vannak, ha már elmúltál 18. Persze egyik se ideális terep az ismerkedésre ("heteróknak" se, tapasztalat), de hát ez van...
2016. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Ha csak ilyen irányú vágyaid vannak és eddig nem volt ilyen fizikai-testi kapcsolatod, akkor semmit nem kell elfogadnod, mert csak beképzeled magadnak.
2016. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

utolsó, te hülye vagy xd

tudom ez elég szar, én is ilyesmibe vagyok :/ de hidd el, könnyebb az egész ha felmered vállalni, azt a pár hülyét aki emiatt szekál meg le kell szarni...persze ez nagyon társaság függő :/

16f meleg

2016. nov. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi köze ehhez a testi kapcsolatnak. Anélkül is tudom hogy a fiúkat szeretem hogy egy lánnyal lennék előtte.
2016. nov. 8. 19:55
 6/9 anonim válasza:
100%
az ilyen embereket bírom akik megakarják mondani hogy valaki kihez vonzódik :D azt mondják amíg nem próbáltuk ki addig nem tudhatjuk..kérem szépen tisztelettel, ők tudhatják azt hogy heterók úgy hogy még nem is voltak ellenkező neművel? akkor ti honnan tudjátok? valaki magyarázza el nekem mert nem értem..de egyszerű a válasz: ahogyan ti érzetek lelki és testi vonzalmat az ellenkező neműek iránt, mi pont úgy érzünk az azonos neműen iránt. épp eszű ember ezt feltudja fogni..
2016. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Így igaz :)
2016. nov. 9. 19:06
 8/9 anonim válasza:

Nos kedves Kérdező, kb. ugyanígy éreztem a te korodban, elrejtettem a depressziót, mindig vidám, erős voltam mások előtt. Hosszútávon emiatt eléggé magamba fordultam, illetve más dolgokkal kezdtem el foglalkozni, amik kitöltötték az életem. 2 barátom maradt, akivel még jóban vagyok. Szerencsére ők támogattak, támogatnak évek óta. Szóval a válasz a kérdésedre: találj valakit, akiben megbízhatsz, és beszélhetsz vele, és találj ki új időtöltést, hobbit, bármit, amiben örömöd leled. Aztán most 19 évesen kezdek visszatalálni önmagamhoz :D Szóval túl lehet ezen jutni, csak idő kell :S



Ha egyedül érzed magad, írhatsz nyugodtan :)

2016. nov. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Elmentem a vásárba fél pénzzel.
2016. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!