Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha elmegyek egy pszihiáterhez...

Ha elmegyek egy pszihiáterhez és elmondom vagyis kiderül h skizofrén vagyok akkor kapok rá gyógyszert?

Figyelt kérdés
Fontos.
2016. nov. 4. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az vagy akkor igen,de miből gondolod,hogy az vagy,ha még ne voltál szakorvosnál?
2016. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Skizofrénia esetén szükséges a gyógyszeres kezelés (is).


(Milyen tüneteid vannak?)

2016. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még inkább hülye akarsz lenni ? Nekem volt egy okos, de skizofrén kolléganőm, akit jól megkezeltek, olyannyira, hogy teljesen elbutult és eltompult, rosszabb állapotban van pár évtized után, mint annak előtte volt.
2016. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen kapsz rá gyógyszert. És ha szeded, és betartod az orvos utasításait, akkor van esélyed. Ha nem, akkor itt rinyálsz évekig, mint alant. "Nekem volt egy ismerősöm akit kezeltek de sokkal rosszabbul lett. stb" És mi lett volna, ha nem kezelik?
2016. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Nekem van egy olyan érzésem, hogy itt pszichiáterek, vagy annak készülő orvostanhallgatók is válaszolgatnak. (Én nem vagyok az.)


De legalább azt is oda írta volna, hogy egy "valódi schizofrén" nem tartja magát annak: a környezete veszi észre.

2016. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó.. csak így egyszerűbb megkérdezni.:)
2016. nov. 11. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolod egy közeli ismerősödről, hogy schizofrén? Hogyan viselkedik? Hajlandó elmenni veled az orvoshoz?
2016. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!