Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Citapram nevezetű gyógyszert...

Citapram nevezetű gyógyszert kaptam, lessz bajom tőle?

Figyelt kérdés
mellékhatas,rá e lehet szokni?
2011. dec. 9. 18:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A mellékhatások benne vannak a betegtájékoztatóban!
2011. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hogy rá e lehet? Nézz utána!
2011. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam rá. Fél évig szedtem, más gyógyszerekkel együtt. Fokozatosan kell majd leállni róla. Mire kaptad?
2011. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
szorongas,kezdeti depi
2011. dec. 9. 19:25
 5/22 anonim ***** válasza:

Szedjed, ne siránkozz. 2 év után se lehet rászokni. Ezt a marhaságot terjesztik a szcientológusok, meg a gyógyszerellenesek. Mert nem ők a betegek.

Hogy lesz e bajod tőle? Igen, meggyógyulsz.

Arra ügyelj, hogy ez nem aspirin, ha akarod bekapod, ha nem, nem. Ezt szedni kell. Az orvos által előírt dózisban, és "azonos időben" naponta.

2011. dec. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem szedtem még ilyenhez hasonló gyógyszert sem ezért kérdeztem, nem siránkozasból.. .
2011. dec. 9. 19:50
 7/22 anonim ***** válasza:
Na, jó, hogy kérded. Ezek az antidepresszánsok sajnos elég szar dolgok, mert persze, hogy rá lehet szokni. (utálom a szcientológiát...mellékesen). Viszont pszichiáter mondta ezt. Lényeg, hogy én is szedek egy másikat pánikra, ami nem a legjobb gyógyszer, és én át akartam állni a Citára, mert ez elméletileg jobb. De pl nekem nem jött be a cita, így maradtam annál, amit most szedek. Ezt is szedem már egy ideje, és mikor le akartam tenni, visszajött a pánik. Persze, hogy rá lehet szokni, ezt a pszichiáterek is elismerik. Viszont a depressziót, pánikot kezelni kell, mert elfajulhat, és sajnos komoly bajok is lehetnek. Figyelj! Próbáld ki, ha rosszul leszel tőle, vagy valami nem klappol, azonnal menj vissza a dokihoz. Meg legyen mellette Frontin is nálad, mert ha rádjön egy komolyabb rosszullét, akkor az átmenetileg segít.
2011. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
utolsó! : frontint nem írt fel a dokim,
2011. dec. 10. 00:18
 9/22 homo ludensz ***** válasza:
Citalopram a tiéd hatóanyaga is vagy hasonló nézd meg ott van rajta. Citagent szedek 20mg-ost és semmi problémám sincs vele nem is volt. Beveszem reggeli után és részemről le van tudva a dolog.Nem morfondírozok rajta hogy rá lehet e szokni vagy sem. Teszem a dolgom és kész.
2011. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. dec. 10. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!