Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon megváltoztam. Szorongást érzek más emberek társaságában. Úgy érzem elnyomnak mások. Nem tudok sem enni,sem aludni. Rengeteget sírok. Úgy érzem az emberek csak átnéznek rajtam. Nem érek nekik semmit. Gyakran vágdosom vagy éppen karcolgatom tele a karjaim. Nagyon feszült vagyok ha emberekkel kell beszélgetnem. Hatalmas ürességet érzek magamban. Ez talán depresszió lenne?
2016. nov. 14. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Majd kinövöd, gyerekhiszti.
2016. nov. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
50%
Ha sokat hallgatod lehet az vagy de én jobb szeretem az ossiant.
2016. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Menj el pszichológushoz, talán az vagy.

Az Ossiant én is jobban szeretem.

https://www.youtube.com/watch?v=rFweScL05ko

2016. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pszichológus.Kedves első válaszoló a helyzet az,hogy kicsit el kéne gondolkodni,hogy egy gyereknek hogy esik mikor azt mondják,hogy csak gyerekhiszti,meg,hogy nekünk,gyerekeknek nem lehetnek problémáink,mert mi CSAK gyerekek vagyunk.Az ilyentől falra mászok.
2016. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!