Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés
Nagyon sok rossz dolog történt velem mostanában amit nem nagyon tudok feldolgozni.Hozzám közel álló személyeket veszítettem el még az egyik halálát nem fogtam fel máris jött a másik halála.Ezeken a halál eseteken kívül még rengeteg más dolog miatt kikészültem de ezeket nem viselem a legnehezebben.Egyedül érzem magamat rengeteget sírok,hangulat ingadózásom van úgy érzem kikészülök.Tavaly kórházba kerültem a kísérleteim miatt hangulat jobbító gyógyszert kaptam vagy mi annak a neve.Mára már eljutottam arra a pontra,hogy nem szeretném megölni magam de most se sokkal jobb a kedvem.Senkinek nem szoktam elmondani az érzéseimet mivel nem szeretném őket zaklatni a gondjaimmal,hogy azt higgyék csak hisztizem. Suliba lerontottam a jegyeimet egyszerűen nem tudok figyelni.Úgy érzem,hogy nem megy nem vagyok jó semmiben.Az orvos depressziót állapított meg rajtam eltelt egy év de még mindig úgy érzem,hogy valami nincsen rendben.Érzelmileg labilis vagyok sokszor bántom meg a szeretteimet még,hogyha nem is akarattal.Depressziós lennék még mindig?
2016. nov. 7. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Az életben is versengenek a tinik, hogy melyiküknek van több pszichés defektje, vagy csak itt, a Gyakorin lett divatos az elmebaj?
2016. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Képzeld el nekem az orvos állapította meg a betegséget de sebaj gondolj csak amit akarsz.
2016. nov. 7. 14:56
 3/6 anonim válasza:
Részvétem. Van háziállatod? Mert ha van akkor simogasd, játssz vele, attól boldogabb leszel. Ha nincs akkor nagyon boldog lennél szerintem egy kutyával! De le tudnád írni hogy szerinted mitől van ez az egész depresszió? A szeretteid elvesztése mellett.
2016. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyetértek az egyessel.....

Teher alatt növekszik a pálma. Szokták volt mondani.

Sajnos sok az elkényeztetett, és búra alatt nevelt akinek soha, semmivel nem kellett szembenéznie. Adódik pár baj, és rögtön temetni akarják magukat, meg eret vágni :) LOL! :D

2016. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7%

"A kérdező kommentje:

Képzeld el nekem az orvos állapította meg a betegséget de sebaj gondolj csak amit akarsz."


És erre vagy büszke? Papírod van róla, hogy defekted van.. komolyan ezzel dicsekedtek, erre vágtok fel egymás előtt? Kinek van komolyabb pszichés gondja... klassz.

2016. nov. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Hármas a normális választ.(:
2016. nov. 7. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!