Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenfele hulyesegekrol...

Mindenfele hulyesegekrol almodozom allandoan amik ugyse fognak sose megtortenni alomvilagban elek mar lassan mit tegyek?

Figyelt kérdés
pl az egyik hogy nagyon eros leszek. sokkal erosebb mint egy atlag ferfi. szoktam edzeni de ez ugyse fog megtortenni. meg még egy csomo lehetetlen dolog ami kizart hogy megtortenik es ezt tudom is, megis sokszor elkepzelem hogy megtortenik es almodozom ezekrol.

2016. nov. 14. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok az egész életemet megálmodom előre ezért vagyok mindig ilyen letört mert sose jön össze.

De ez nem gond!Addig jó amíg tudsz fantáziálni:)

Ha te ezt nem szeretnéd akkor kezdj el nézni például egy videót vagy egy filmet,vagy legyél sokat társaságban és beszélgess hogy elterelődjenek a gondolataid;)Sok sikert

2016. nov. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
fáraszd ki magad valami fizikai munkával és úgy aludj mélyen napi kb. 7-8 órát. Már csak azért is mondom, hogy fáradj el benne, mert akkor garantált a mély alvás és nem fogsz emlékezni az álmodra, azaz ahogy egyesek kifejezik "nem fogsz álmodni semmit"
2020. okt. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!