Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borzasztóan morbid gondolatok?

Borzasztóan morbid gondolatok?

Figyelt kérdés
Szóval, ez az egész tizenéves koromtól kezdődött. Semmi konkrét dolog nem történt, de pl megyek az utcán jön szemben egy random ember és elképzelem hogy őt én adott esetben bántom, leszúrom, megölöm.. Ez valahogy jön belűről, azt sugallja hogy ezt kéne tennem. De persze nem teszem mert van bennem normalítás. 5-10 perc után mindig elborzadok hogy hogyan gondolhatok én ilyesmire.. Múltkor barátnőmmel néztük a TVt vmelyik nap, kanapén rám hajtotta a fejét vmi ilyesmi volt. Erre nekem olyan gondolatok jutottak eszembe h kicsavarom a nyakát stb. De nagyon szeretem őt, sosem ártanék neki. Gyűlölöm magam ilyenkor, senkinem sem beszéltem még erről.. :(

#szellemi betegség #Morbid gondolatok #beteges gondolatok #borzalmas gondolatok
2016. nov. 15. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót pszichológushoz, vagy az Ideg osztályra! Ezek lehet valami kényszergondolatok lesznek, de az orvos feladata a diagnosztizálás.
2016. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
65%

Szerintem mindenképpen érdemes lenne meglátogatnod egy szakembert, mivel mi, az internet népe nem igazán vagyunk képzett pszichológusok, és ez az eset szerintem már betudható olyan esetnek, amit már orvosnak is meg kéne vizsgálnia. Ezt persze egyáltalán nem rosszindulatból mondom!

Ha van olyan ember a környezetedben akiben ténylegesen megbízol, akkor szerintem beszélj erről vele, legalább a lelkednek könnyebb lesz, hogy nem kell titokban tartanod, 1 ember már tudja.

A többieknek viszont nem hiszem, hogy beszélnék erről, nem tudni, hogy hogyan reagálnának erre, szóval őket inkább hagyd ki ebből.

Csak ismételni tudom, hogy keress fel egy szakembert, mielőtt a dolgok elfajulnának.

Remélem minden rendben lesz, sok sikert! :)

2016. nov. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoktál nézni horrorfilmeket?
2016. nov. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyenek, sosem okoztak még problémát, 24 éves vagyok még dühkitörésem sem volt soha, teljes mértékben tudom uralni önmagam, nem félek, hogy egy ilyen egészen kirívó eset valaha is megvalósulna.
2016. nov. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!