Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék? Szorongásos...

Mit tehetnék? Szorongásos depresszióban szenvedek és pánikbeteg vagyok.

Figyelt kérdés
3 hónapja nincs mukám, lejárt a munkanélküli járulék. Felvettek volna boltba dolgozni, de az üzemorvos nem adta meg az alkalmasságit, mert paranoid skizofrén vagyok. Állandóan rettegek, mert beadtam rengeteg helyre az önéletrajzomat, és már nem merek az utcára kimenni sem, mert félek, hogy pont akkor hívnak, amikor nem tudom felvenni a telefont. Éjszaka nem tudok aludni, este 10-kor fekszem és reggel 3-kor kelek. Nem tudok enni sem. Nem tudom mit csináljak. Kérlek segítsetek!
2016. nov. 17. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichiáter látott már?
2016. nov. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

+1

Gyógyszert kell szedned. Vagy ez így most neked jó?

2016. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, rendszeresen járok pszichiáterhez, gyógyszert is kell szednem a skizofréniám miatt.
2016. nov. 18. 08:29
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy pszichiáterhez 2 havonta járok, és legközelebb 1 hónap múlva van időpontom. De felhívtam tegnap, és mondta, hogy hétfőn menjek be hozzá.
2016. nov. 18. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!