Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nem megyek többet a pszichi...

Ha nem megyek többet a pszichiátriai gondozóba, azért szólhatnak?

Figyelt kérdés
Nem valami nagy dologra kell gondolni, alvászavarra írtak fel antidepit. Augusztus óta járok, de most úgy érzem, elég a gyógyszerből. De nem szeretnék magyarázkodni a doki előtt. Ha egyszerűen nem megyek el a következő időpontra, akkor rám telefonálnak, hogy miért, vagy egyszerűen tudomásul veszik, hogy nem mentem, és kész?

2016. nov. 17. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem fognak rádtelefonálni, minek telefonálnának rád? őket nem érdekli, ha nem mész akkor nem mész, te döntésed, demokráciában élünk
2016. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Le sem fogjak szarni, hozza vannak szokva
2016. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 homo ludensz ***** válasza:

Nem fognak keresni. Még aki odamegy mert időpontja van arra is átlagban 6 perc jut.

Egy azonban biztos,ha valami balhéba keveredsz ott megemlítik hogy a pszichiátriai kezelést megszakította...nem az fog számítani hogy mire milyen gyógyszert írtak fel.

2016. nov. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is hasonlóan vagyok. Most kaptam gyógyszert,hogy szedjem,de én nem szándékozom szedni és nem is megyek vissza. Remélem én is, hogy nem keresnek :D
2016. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Békés leány vagyok, nem fogok balhéba keveredni.:)
2016. nov. 18. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!