Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki kómába esik az ébredése...

Aki kómába esik az ébredése után mire emlékszik jobban?

Figyelt kérdés

A múltbéli dolgokra vagy pedig azt elfelejti, kvázi kiesik neki.


Tudom, hülye a kérdés... kifejtem! :D


Igazából véleményekre, tapasztalatokra, hallomásokra lennék kíváncsi. Hallottam már mind2 verziót, olyat is aki mozdulatlanul, félkómásan fekszik, de a múltból bevillannak neki emlékek, meg olyat is aki viszonylag jól van de a múltból minden elveszett.


Én valahol a kettő között vagyok, 2 hónapot voltam kómában viszonylag olcsón megúsztam. A múltbéli emlékeim közül sok elhalványult, de nem is vagyok az a mozdulatlan zombi (el tudom látni magam, sőt sok mindenre képes vagyok, de hegyet mászni már nem tudok segítség nélkül :D) A mai napig törnek elő félálmomban, álmomban olyan emlékek amikre korábban max halványan emlékeztem, ez normális?


Van valakinek hasonló cipőben járó ismerőse, valaki átélt már hasonlót?



2016. nov. 18. 03:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy baratom ket hetig volt mesterseges komaban egy fejserules miatt. Igazabol o teljesen felepult szerencsere, csak a baleset kornyeke esett ki neki, meg amig tisztult ki a feje az altatoktol, nyugtatoktol, amit kapott az altatasban.
2016. nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kómában nem voltam, de egy agyvelőgyulladás alkalmával teljes két hét kiesett az emlékezetemből. Tudom, hogy kórházban voltam, tudom, hogy a feleségem naponta ott ült az ágyam szélén, de hogy mi történt abban a két hétben, arról semmi emlékem sincs.
2016. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!