Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vannak ilyen "kitöréseim"?

Miért vannak ilyen "kitöréseim"?

Figyelt kérdés

Néha, amikor valamin felidegesítem magam, akkor egyszerűen elvesztem az önuralmamat, nem tudok megállni. Olyankor elkezdek kiabálni bárkivel, azzal is, aki épp nem tehet semmiről. Régebben csak a nagy dolgok miatt volt ez, most már bármilyen kis apró-cseprő dolog miatt. És utána mindig megbánom és csak sírok órákon át.

Nem tudom mit csináljak ezzel és senkivel nem tudok la beszélni.

16/L

Előre is köszönöm a válaszokat.


2016. nov. 18. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. 16éves vagy. Ez normális ebben a korban szerintem. Azt kell megfigyelned magadon hogy ha elmulik akkor hirtelen vagy sokáig tart. Nincsenek hangulatingadozásaid? Esetleg egyszer nagyon jó kedv aztán lehengoltsag?? Ez utalhat mentális betegségekre. Vagy renben vannak a suliba otthon a dolgok?? Gondold át aztán nyugottan menj pszichológushoz.

Bipoláris vagyok 28 évesen nagyon rossz ez. Megértelek

2016. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

De, szokott olyan lenni, hogy az egyik pillanatban a fellegekben járok, a következőben pedig már semmihez nincs kedvem. A suliban minden rendben van, a szüleimmel viszont szoktam veszekedni. Lehet hogy ezét van?

A pszichológusra én is gondoltam már, de nem hinném, hogy a szüleim belemennének. Azért majd megkérdezem.

2016. nov. 18. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!