Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történhet velem legrosszabb...

Mi történhet velem legrosszabb esetbe, ha folyton negatív gondolatokon pörög az agyam?

Figyelt kérdés
Igazábòl ezeknek a hatására, megszűntek a szociális szorongásaim, szinte nem is èrzek az iránt szorongást hogy ha pl èn vagyok a központba, sőt sokkal beszèdesebb is lettem, sokkal jobban èrzem magam ilyen szempontból, de mègis nagyon zavar, ha olyan gondolataom vannak, hogy a házba a legjobb ès ha kimegyek ott rossz lesz. Vagy pl. Egèsz egyszerűen zvarni kezd minden. Bipolárisnak èrzem magam de nem vagyok az,ert megvan az oka annak hogy mièrt vagyok szomorú, ès nagyon rossz ha egyedül vagyok, mert akkor a gondolataim irányìtanak, nagyon fèlek hogy skizofrèn leszek, van hogy azt èrzem hogy ezek a gondolatok mindenben korlátoznak ès azt is èrzem hogy pl. Az öngyilkosság egy lehetősèg lenne arra hogy èn újra felszabadult legyek.
2016. nov. 22. 15:53
 1/1 anonim válasza:

Azt javasolnám, hogy keress fel egy pszichológust (akár iskolapszichológust). Ő fog tudni segíteni Neked, minden gondolatodat és kérdésedet megbeszélheted vele.

Egyáltalán nem biztos, hogy van valamilyen komoly pszichológiai problémád (pl. skizofrénia), viszont egy pszichológus meg tudja adni számodra azt a segítséget, amire szükséged van.

2016. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!