Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már 3 éve nagy ritkán előjön...

Már 3 éve nagy ritkán előjön nálam alvásparalízis, nem tudok mozogni pár pillanatig, de most elöjött egy másik dolog is?

Figyelt kérdés
Kicsit kellemetlen de hát nem lehet mit tenni nagyon ellene,inkább akkor jön elő mikor nagyon fáradt vagyok .De mostanában jött elő egy olyan fajta dolog,nem tudom hogy a kettő össze e vonható hogy,pont kelnék fel egy mély szundiból és egyszerűen a tudatomnál vagyok hogy fel kellene kelnem de egyszerűen nincsenek emlékeim 5 másodpercig kb,mitha a rendszer még nem töltötte volna be azt a mappát amiben az emlékek vannak lementve,de szó szerint olyan üres érzés kap el és nem tudom hogy ki vagyok,hol vagyok,meg most miért keltem fel,nagyon kellemetlen érzés.Nagyon meg szoktam ilyedni mikor iylen van ,nem tudom hogy esetleg ez veszélyes e .voltam agyi CT annó meg vérvételen de ott minden okés volt.Szerintetek mi lehet ? lehet ebből még akár valami komolyabb is ?
2016. nov. 22. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Alvásparalizisem nekem is volt már főleg delután de a másik dolgot nem tapasztaltam még. Szörnyű lehet. Érdeklődj MR vizsgálat után az orvosodnál lehet hogy kellene egyet csinalni mert a Ct nem mutatja ki a még apro kezdődő elváltozásokat.
2016. nov. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ritkán szokott csak jelentkezni,2eve jött elo
2016. nov. 23. 15:12
 3/4 anonim válasza:

Ez velem is párszor előfordult! Fel kelés után nem tudtam hol vagyok, a szobám sem ismertem fel, még az ajtót sem találtam, csak tapogatóztam utána vissza jött minden!

Szerintem ez valami idegrendszeri kimerültség lehet!

Talán valami lelki dolog mellékhatása vagy csak stressz!

Én akkor alszom nyugtalanul ha lefekvés előtt sokat kajálok vagy kávét iszom! Illetve szellőztesd a szobát!

2016. dec. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ilyenkor általában légszomj és heves szívverés is van!

Lehet, hogy a párnád vagy a takaród eltakarta az arcod és ettől riadsz fel, az agy nem kapott elég oxigént és ettől

van az a pillanatnyi emlékezetkiesés! Este már ne egyél semmit vagy nagyon keveset és ne igyál kávét vagy teát!

Okozhatja a koffein is ezeket vagy a levegőtlen szoba!

2016. dec. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!