Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Húzok a depresszió fele a...

Húzok a depresszió fele a föld alá döngöltem magam, hogyan álljak fel?

Figyelt kérdés
Most a baleseti sebészeten fekszek:(. Tegnap balesetete okoztam sajàt személyautómmal, totàlkàros lett. Autó hitelre van nàlam. Teherautó sofőrként dolgozom, ha megtudják az ügyet 99% hogy kiraknak de vegyük ugy hogy nem. Volt egy kàresetem a teherautóval nem tehetek róla megbìztam mások irànyìtàsàban kompra állàskor. Amikor ez történt, màr megvolt a személyautóm. Van diàkhitelem is fősuli abba maradt:(. Ha nem rugnak ki 125e a fizetésem de papiron csak 94e. Autó hitel 20500/hó diàkhitel (minimum 8 al kéne törleszteni de akkor nő nem csökken) 12700/hó teherautóra 11600at vonnak le károkozásra. Akkor büntetés 300e körűl lessz és/vagy eltiltàs 2+hónap. Van egy fundamenta megtakarìtàsom. 12000/hónap. Azt ha feltöröm 300e ft kb. Akkor bukok 20e forintot "0" részlet+számlanyitàsi dìj. Na meg az àllami támogatàst. Na de mivel a légzsàk eltörte a szegycsontom 2hónap tàppénz minimum. Na de 99% hogy kirúgnak akkor 60e álláskeresési. Mindent kifizetek marad 5000ft om. 3àlmom volt az életben a volt autóm (roncs érték 150e kb) a sofőrmunka es egy szép hàzikó életem szerelmével. Egyrészt anyagilag másrészt lelkileg nagyon padlón vagyok. Igazat megvallva nem is akarok dolgozni sofőrként de màshoz nem igazán értek, max diszpécser irànyìtó lehetnék de nem sok nyelvtudàsom van. Kűlföldhöz meg alaptőke kéne. Mondjatok valami okosat!!!! Pls!

#hitel #nincstelenség #feladottàlom #nincsjövőkép
2016. nov. 25. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jobbulást! Mi a baj-anagiakat,lelkieket értem- nagyon megsérültél?
2016. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ tanàcsod nincs? Öv és a légzsàk szegycsontomat eltörte amúgy semmi
2016. nov. 25. 14:23
 3/11 anonim ***** válasza:

Nincs tanácsom. Nagyon elszabtad. A bsleset miatt lett időd gondolkodni.

Egy szegycsonttörés nem gyógyul hamar. Jobbulást!

2016. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat én még nálad i szarabb helyzetbe vaagyok
2016. nov. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok. Én negyedik hete vagyok ilyen állapotban. Tudom nagyon lehangoló érzés, de már túljutottam a nehezén. Csak azt nem értem, miért a mentális egészség rovatba írtál? Véletlen, vagy okkal?
2016. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem tök okés, hogy aggódsz! Az meg egyenesen előremutató, hogy beláttad, hogy segítségre van szükséged és próbálsz is segítséghez jutni. Amúgy az autóhitel fedezete mi volt? mi van ha azt nem fizeted? Én azt javasolnám, hogy ha csak tudod a fundamentát ne törd föl, de ezt úgyis te tudod megítélni. Sok sikert kívánok, úgyis ki fogsz találni valami okosat!
2016. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6os az autó. 1m vételàr250e önerő 11*20200 letörlesztve . Nem tudom miért de még 670e van hàtra gondolom a kamat.
2016. nov. 25. 17:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Én beperelném a légzsák beépítőjét, vagy gyártóját, vagy azt a személyt, céget, hatóságot, aki előírja hogy az autómban kell legyen légzsák!
2016. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor vszinüleg nem élek ha nincs
2016. nov. 25. 18:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Így sem fogsz élni! Egész életedben rabszolga leszel. Az élet az nem csak evés-ivásból áll mint a rabszolgáknál.
2016. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!