Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom? Ez depresszió...

Mi bajom? Ez depresszió lenne, vagy mi? Hogyan tudnám elmulasztani? 17/L

Figyelt kérdés

Sokszor rámtör egy sírási inger, mikor semmi bajom nincs, meg se tudnám mondani, miért sírnék.. Nagyon hangulatingadozásos vagyok, bár általában mikor egyedül maradok, akkor kezdek el egyre rosszabb hangulatú lenni, olyan senkinek se hiányzok, mindenki jól megvan nélkülem érzésem van.

Pedig van párom is akivel nagyon imádjuk egymást, de hát ugye ő se tud mindig minden pillanatban mellettem lenni.

Sokszor gondolkodtam az öngyilkosságon:/ Nem tudom egyszerűen, hogy mi jön rám ilyenkor, hogy mindenben csak a negatívot látom, de nagyon szeretném elmulasztani..



2016. nov. 21. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Van annak valami oka ha nem tudsz egyedül maradni a gondolataiddal és bedepizel magadban.
2016. nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez amit leírsz, nem depresszió. Köze lehet a borongós szürke időhöz, némi unalomhoz...Főleg ha van barátod is, akkor tuti nem az...Találj magadnak valami kellemes elfoglaltságot.
2016. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi ideje tart ez az állapot. Régebben is éreztél már ilyesmit? Vagy történt valami, ami kiváltotta a hirtelen szomorúságot? Akárhogy is, amennyiben nem érzel semmiféle javulást vagy épp ellenkezőleg rosszabbodik a helyzet, szerintem érdemes felkeresned egy szakembert. Az öngyilkossági gondolatok nagyon veszélyesek, még akkor is, ha egyelőre csak "játszadozol" a gondolattal. Hidd el, nem szégyen segítséget kérni. Annyi tévhit van az emberek fejében a pszichológusokról, de az egész nem olyan nagy ügy, mint ahogy gondolják. (: Én 14 éves korom óta folyamatosan járok pszichológushoz és pszichiáterhez is, gyógyszereket is szedek (most egyébként 20 vagyok). Sokkal könnyebb így a helyzet. Ha esetleg bármilyen kérdésed van, nyugodtan szólj! (:
2016. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Berserker88 ***** válasza:
Üdvözöllek a világomban, kivéve, az öngyilkosságot, mert a legnagyobb hülyeségnek gondolom a világon, és maximum csak a gyengék mentsvára lehet. Tényleg próbálj el menni valami dokihoz, vagy beszélgess más emberekkel is. Esetleg családnak, barátnak akárkinek mondd el mi fáj. Nekem is ez segít a legtöbbet ha a asszonypajtásnak elmondom mi fáj. :) Ha ez általában idegropihoz is vezet. :D De fel a fejjel és az öngyilkosságot tényleg felejtsd el, mert attól még, hogy te úgy érzed mindenki meg van nélküled, nem feltétlenül igaz. Másrészt meg ne legyél önző a barátoddal, és a családoddal szemben.
2016. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!