Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 14 évesen depresszió, és...

14 évesen depresszió, és pánikbetegség? Hogy tudnék kilépni belőle?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 évesen depresszióban szenvedek, mit tudnék ellene tenni? Négy év alatt az élet rendesen meghurcolt, így nem egy pánikrohamon vagyok túl. Az előző komolyabb rohamom egy két hónapja volt, ott majdnem elájultam. Nem szeretem az olyan helyeket ahol sok az ember, hamar kikészülök tőle. A rohamok hasonlítanak az epilepsziás rohamokra (izomrángás, szem fennakadása, habzó száj), de hamar végetérnek. Az első rohamom volt a leghoszabb, amikor 12 évesen elájultam, és öt percig rángatóztam, amíg hívták a tanárt. Újabban a depresszióm okoz sok gondot. Erős gyomorgörccsel ti mit szoktatok csinálni? Szinte napokig is elhúzódik. Újabban már három hónapja nincs meg a havim. Voltam ultrahangon, de nem találtak semmit, valószinü a stressz okozza azt is. Voltak valakinek hasonló problémái, és ti hogyan találtatok belőle kiutat?

2016. nov. 22. 20:04
 1/4 anonim válasza:
Pszichológus
2016. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichiátria. Nem kell tőle félni, nem kötöznek le egy ágyba, meg semmi ilyesmi. Ott értenek a dolgokhoz, és jobb előbb elmenni, minthogy öngyilkos legyél, vagy megőrülj. Sok szerencsét:-)
2016. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tovább kellene vizsgálni téged, mert epilepsziás rohamod is lehet. Menj el a háziorvosodhoz!
2016. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Pszichológusom van, viszont a pszichiáterekkel nem vagyok megelégedve. A bátyám pszichózist kapott, és mivel nem javult az állapota skizofréniával diagnosztizálták :S Én és anyum sok helyre elkísértük, többek között pszichiáterhez is. Nem a legjobb, benyomást tette bennem a hölgy. De mindezek mellett megpróbálok erről beszélni a szüleimnek. Köszi mindenkinek!
2016. nov. 23. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!