Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnak is vannak ilyen szakasz...

Másnak is vannak ilyen szakaszok a mindennapjaiban vagy ez baj?

Figyelt kérdés
alapból eléggé nagy hangulat ingadozásaim vannak(fogjuk a kamaszkorra) de néha mondjuk miután megeszek egy sportszeletet vagy akár iszok pár korty vizet bevadulok...nincs rá jobb szó...olyan vagyok mint aki be van lőve...nevetek mindenen ökörségeket csinálok táncolok vagy énekelek nyilvánosan...és szerintem más emberek ezért a suliban simán hülyének néznek de olyankor valahogy ez nem is érdekel...ezek olyan 10-15 perces "rohamok" és engem nem zavarnak csak olyan szempontból hogy elvileg...mások szerint...nem szerintem...okos vagyok...és ha az vagyok akkor miért viselkedek ilyen furán néha? mert tényleg kapom az 5-ösöket közbe meg úgy viselkedem mint egy fél idióta....valakinek hasonló probléma,esetleg valami megoldás? 15/L

2016. nov. 26. 23:07
 1/2 A kérdező kommentje:
ja meg hát néha mikor egyedül vagyok akkor megbeszélem magammal úgy a dolgokat...de hát azt mondjuk azthiszem mindenki szokta csinálni
2016. nov. 26. 23:08
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan vagy, mint a sztereotíp és amúgy nem megalapozott cukortól pörgő ember... Ilyet sosem csináltam és nem is jellemző. A magadban beszélés szerintem is teljesen OK, ez azért fura. Nem tudok eleget ahhoz, hogy azt állítsam, baj, de minimum igen fura s azért lehetnek vele problémák, valamilyen szinten a legtöbb helyen épeszűen kell viselkedni.
2016. nov. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!