Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Generalizált szorongás/...

Freqvence kérdése:

Generalizált szorongás/ egészségszorngás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Generalizált szorongással küzdök. Pszichologushoz jarok, es valoban azt tapasztam hogy jobban erzem magam, azonban megis vannak napok amikor olyan testi tuneteket erzek amiket maskor nem, es hiaba a rengeteg negativ orvosi vizsgalat, felek hogy tenyleges szervi bajom van. Amit tudni kell rolam hogy ket honapja jarok pszichologushoz, erzelmi problemaim nem alakultak ki a regiekhez kepest( onbizalomhiany,stb..) Nagyon nehez ez ellen harcolnom, nap mint nap kuzdok de vannak olyan ingadozasok hogy napokig rosszul vagyok es olyankor feladom. Barmilyen tapasztalat/ tanacsra kivancsi volnek es halas, hogy mi segithet/ nektek mi segitett. Nagyon motivalatlan vagyok, regen is ilyen voltam igy hat kuzdeni ez ellen is nehez szamomra. Kerek szepen mindenkit, aki elolvasta es tud segiteni, az tegye meg, sokat jelentene szamomra!

2016. nov. 27. 03:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Koszonom! Igazabol en sem vagyok teljes mertekben tisztaban vele, szerintem a kulonbseg az, hogy a Gad-t evekre visszamenoleg atelt onbizalomhiany,traumak sulyosbitjak/okozzak, de valoban nem tudom mi a kulonbseg, oszinten azert irtam mind kettot a cimbe, hogy tobb keresesi kriterium legyen a kerdesemben tobb valasz remenyeben.:)
2017. márc. 2. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!