Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan takarjam el a combomon...

Hogyan takarjam el a combomon a hegeket?

Figyelt kérdés
Holnap tesi és nem akarom hogy meglássák.Légyszi csak a kérdésre válaszoljatok.(mindig testnadrág van rajtam úgyhogy az hogy bekötöm vmivel nem fog menni)

2016. nov. 27. 19:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Szóval nem az a vágás után hónapokkali seb hanem az a 2napos
2016. nov. 27. 19:12
 2/10 anonim ***** válasza:
Minek eltakarni ? Mi van ebben takargatni való ?
2016. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az hogy az iskolai bennmaradásom a tét és pletykásak az otársak.Meg akkor jönne anyám azzal hogy mi a bajom de ezt nem részletezném
2016. nov. 27. 19:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne bugyit használj tesinadrágnak, hanem minimum térdig érő, de inkább hosszú nadrágot, tekintve, hogy tél van. Ha nincs is nálad pont egy Adidas melegítő, egy fekete cicanadrágod csak van erre a célra.

Idióta meg ne legyél, ne vagdosd magad.

2016. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hosszú nadrágom van csak most az öltözésre gondolok mivel elég fehér a bőröm és kiüt :/
2016. nov. 27. 19:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Igaziból bármit kitalálhatsz, hogy az(ok) a sebek másból származnak, vagy ha ennyire egyértelműen látszódik sebkötöző, ha azzal meg nem menne a tesi óra szólj a tanárodnak, hogy tegnap lesérültél és szeretnéd ha nem kéne tesizned, mert fáj és felszakadhat a seb.

Természetesen nem szándékosan vágtad meg magad hanem pl segítettél a konyhában vagy ilyesmi.

Hanyagold ezt a szokást, nem oldja meg.

2016. nov. 28. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hosszú nadrág. mondd, hogy fázol és kész. ha bekötöd, amúgy mondhatod, hogy meghúztad, és ez ilyen "gyógycucc". én egyébként nem tesiztem. nekem a karomon voltak.
2016. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne tesizz. Mondd, h hányingered van. Későbbre meg vegyél magadnak testhez simulo terdadragot, vedd fel a rendes nadragod ala es csak azt vedd le magadrol.


Ha meglátják, mondd, hogy elestel bicajjal...

2016. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszi mindenkinek :D
2016. dec. 1. 21:15
 10/10 anonim válasza:

Tudom,kései vagyok,de...

Ha az átöltözésa gond,én kimegyek a mosdóba és ott öltözök át... A többieknek azt mondom,hogy szégyenlős vagyok.

Remélem,azért tudtam segíteni :/

2017. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!