Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak tapasztalataitok ill...

9Enikő2 kérdése:

Vannak tapasztalataitok ill hallottatok-e olyat, hogy a kényszerbetegség Tourette szindrómával keveredik?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a kényszer betegségnek vannak társbetegségei.

2016. nov. 28. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem tourretem van és keveredik kényszerekel nekem is vannak. 16/f Kényszer betegből nem lesz Tourretes ez fordítva van
2016. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez hüülyeség már bocsánat. Tourette szindróma akaratlan mozdulatokkal jár a kényszerbetegség meg rögeszmékkel és kényszercselekedetekkel. Össze se a függ a kettő zavar! Persze lehet van olyan szerencsétlen aki mindkettőt elkapja :(
2016. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Márpedig a Ts szindróma járhat kényszerességel,viselkedészavaral,szorongásal,depresszióval stb.. olvass utána
2016. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elhiszem hogy járhat de ennyi erővel skizofréniával is járhat a tourette szindróma sőt még náthával is!
2016. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De amiket felsoroltam pont a ts szindrómához köthetők?
2016. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kérdés feltevője vagyok és kényszeres.Viszont vannak és voltak is tik-jeim.Ezenkívül pedig olyan hirtelen mozgásokat is kell tennem mint amit a tourettesek tesznek.
2016. nov. 30. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!