Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Fevarin nevű gyógyszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kényszerbeteg vagyok az orvosom ezt írta fel, azt mondta ez nagyon jó kényszerre. Eleve szorulásos vagyok, de bevettem a gyógyszert és iszonyatosan megfogott.

Szeretnék megszabadulni a kényszereimtől, de a szorulás még rosszabb, így nem szedem a gyógyszert.

Nektek segít a kényszereiteken?



2014. ápr. 29. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szedtem régen, depresszióra, nem OCD-re... hát mit mondjak... nem szedném most már semmi pénzért. Semmilyen gyógyszert nem szednék. A terápia százezerszer hatásosabb és kevesebb a káros mellékhatása.
2014. ápr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bennem is egyre inkább érlelődik a gondolat, hogy ne szedjem, most egy gyengébb antidepresszánst szedek, a mizapint, de úgy gondolom bőven elég ez az egy, csak hát a doki ugye javasolta a másikat is.

Viszont félek, hogy egyre több gyógyszert akarnak majd adni, mondjuk az a szerencse, hogy nem erőszakos a doki, rám bízza, hogy akarom-e vagy sem, de azért próbál meggyőzni.

Lehet, hogy a terápia segíthetne, de sajnos eddig olyanokon voltam, ahol nem éreztem jól magam, nem tudom hova kéne forduljak.

2014. ápr. 30. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!