Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió ellen szedett...

Depresszió ellen szedett gyógyszer okozhat végleges impotenciát? 29F

Figyelt kérdés
Tehát, ha szedem mondjuk fél évig és utána úgy döntök, hogy elhagyom, akkor előfordulhat ilyesmi, hogy utána is merevedési / libidó zavaraim lesznek?

2016. nov. 28. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem érdemes semmiféle komolyabb gyógyszert hirtelen elhagyni
2016. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem is szabad

Mit szedsz? mennyit, mióta?

2016. nov. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem, az ilyen merevedési zavar csak átmeneti. Páromnak is volt, mikor szedte - már nyoma sincs.

De hirtelen tényleg nem szabad abbahagyni.

2016. nov. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ritkább esetben, de sajnos igen. De nagyobb valószìnűséggel jössz helyre.


Ha még nem szedsz, ne kezdj el ilyet szedni, borzasztó szerek. Hirtelen leállni vele meg tényleg nem szabad.


Egyébként én ettől szenvedek.


[link]

2016. nov. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 acelsziv ***** válasza:

Depresszióra nincs gyógyszer. Amit beléd tömnek az elkábít, érzéketlenné tesz emiatt úgy érzed, hogy nem vagy depis.

De ha ehelyett inkább a depresszió okát szüntetnéd meg jobban járnál.

2016. nov. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem okozhat ilyet. Az hogy amig szeded megnöveli a szerotonin forgalmat,semmiképp nem okozhat végleges impotenciát.
2016. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves Acélszív ne mondj ilyet. A depresszió súlyosabb formái csak gyógyszerrel kezelhetőek. A súlyos depresszióban szenvedő betegek sem aludni,sem enni,de még sokszor lábra állni is nehezen tudnak.Sokszor folyamatos öklendezés,fulladás,0-24 szenvedés van jelen,teljes diszfunkcióval. A depresszió nem valami morcos,vagy szomorú hangulat, hanem ugyanolyan betegség,mint az asztma,vagy a tüdőgyulladás. Szenvedni is ugyanúgy szenved aki átéli.
2016. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Valdoxant írt fel az orvosom, de nem nagyon merem elkezdeni, mert több helyen olvastam, hogy tönkreteszi a májat. Én sajnos több évig alkoholista voltam, valószínűleg ebből következik a depressziós is. A depresszió oka most többszörös: kiderült, hogy cukorbeteg vagyok, azóta cukros ételeket nem eszek és betartom a diétát. Emellett szexuálisan nulla lettem, még az önkielégítés sem megy rendesen. Frontint szedek elalvás előtt, ezzel elég jól alszom, csak az a probléma, hogy komoly elvonási tüneteket okoz.
2016. nov. 29. 22:01
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem anynira súlyos még a depresszióm, csak kezd súlyosbodni. Esténként otthon ülve rámjön egy kis izgatottság, idegesség...nem érzem jól magam otthon, vagy ilyesmi. Levegőre kimenve elmúlik. Emellett az olyan helyeken, mint pl. gyors éttermek, ahol sok a csipogás, zaj kicsit szorongok, vagy nem tudom hogy fogalmazzam meg. Vezetni, enni tudok rendesen és Sportolni is eljárok. Ami probléma, hogy az edzés napján minden rendbe van, majd másnap újra kezdődik a szorongós időszak. Viszont minden nap nem tudok kondizni, meg nem is szabad.
2016. nov. 29. 22:05
 10/12 A kérdező kommentje:
Az első momentum az volt, hogy augusztusban kirúgtak a munkahelyemről, ezután estére minden nap megfájdult a fejem. Neurológián semmi kórosat nem találtak, vérkép, szív rendben van. Vérnyomásomra szedek gyógyszert, mert 145/90-et mértek.
2016. nov. 29. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!