Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye meg lehet ezt bocsájtani?

Ugye meg lehet ezt bocsájtani?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok most és kb 15 éves koromban csináltam egy pár alkalommal olyat hogy más nevében kihivtam a rendőrséget valakihez hogy betörés történt. Ráadásul anyukám is biztatott hogy tegyem meg és nem tudtam akkor mást csinálni nó poén volT. Ugye elfelejthetem és nem fog megitélni ezek alapján senki 26 évesen? Nagyon gyerek voltam még és utólag bánt
2016. nov. 29. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan csinálnak hasonló poénokat gyerek,tinédszer korban. Ettől még nem lesz senki rossz ember. Felejtsd el! Viszont anyukádat nem értem,de ez már más kérdés.
2016. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha Anyukád erre biztatott, akkor nem normális. Ő a probléma forrása.
2016. nov. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérj tök bocsánatot, már nem tudsz tenni.
2016. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tőlük
2016. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hivd fel a rendőrséget és kérj tőlük bocsánatot.
2016. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Orfeus ***** válasza:
Nemgond. Lehet hogy miattad nem tudtak kimenni olyan helyre ahol tényleg betörés volt, és megöltek valakit, mert te lefoglaltad őket. Lehet hogy mindenki csinál hülyeséget tiniként, de ez nem normális kategória.
2016. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem meg súlyosabbakat is csinálnak 15 évesen pl verekedés betörés kábitószerezés stb
2016. dec. 2. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!