Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye ezért nem vagyok rossz...

Ugye ezért nem vagyok rossz ember?

Figyelt kérdés

26 éves leszek és kb 16 évesen csináltam egy rossz dolgot amivel nem ártani hanem pont segiteni akartam. Lényege az, hogy volt egy ismerősöm aki nagyon ráakaszkodott valakire akit én id ismertem és nem akartam hogy ebböl gond legyen, azt akartam hogy észrevegye magát. Idegenként írtam neki az interneten hogy hagyja abba a nyomulást stb

.. ez akkor őt annyira rosszul érintette hogy gyógyszereket szedett be.. ezen túl léphetek már? Nagyon fiatal voltam, nem a legjobb módon de segiteni akartam arról nem tehetek és nem is tudhattam hogy ő gyógyszereket adagol túl


2016. nov. 23. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz ember. Segíteni akartál, és az az ember beteg volt, labilis. Az sem biztos, hogy te voltál az oka, lehet, hogy az ismerősöd részéről jövő elutasítás. Egy ilyen lelkiállapotú ember előbb-utóbb úgyis összeomlik, csak egy utolsó lökés kell. Ha a te kommented nem, akkor kiváltotta volna ezt más.

Meghalt az illető?

2016. nov. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, mai napig semmi baja
2016. nov. 23. 07:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát akkor meg? Volt egy lelkileg labilis időszaka, túltette magát rajta, ennyi. Lehet, hogy az segített neki, hogy akkor orvosok keze közé került. Így közvetve még segítetted is.

Nem tudhattad, milyen állapotban van, nem volt benned rosszindulat, az ismerősödön akartál segíteni. És nem is lett tragédia a vége. Így aztán semmi okod nincs ennyi ideig büntetni magad miatta.

2016. nov. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!