Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A mentális, pszichés betegekrő...

A mentális, pszichés betegekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Utálom őket mint a sz*rt. Főleg akiknek be nem áll a szájuk és értelmetlenül motyognak egyedül, és senki nem kiváncsi rá.
2016. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Ha valaki a problémáival takarózva tönkreteszi a saját és a környezete életét, azzal nem tudok együttérezni. Aki TESZ bármit is a változásért, azzal igen.
2016. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tudom milyen így élni, és ennyi a véleményem róluk. (nem a durva skizofréniára és társaira gondoltam!)
2016. nov. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A skizofréniásokról?
2016. nov. 30. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Van "szerencsém" két skizofrént is ismerni.

A két véglet. Az egyik elfogadta a segítséget, szedi a gyógyszereit, és nagyon keményen dolgozott, hogy a lehető legjobban kordában tudja tartani a betegségét (nem volt egyszerű, ki kellett tapasztalni, hogy melyik gyógyszer hogy hat, először rosszul volt tőle, stb.) Nagyon felnézek rá, amiért meg tudott küzdeni egy ilyen dologgal.

A másikuk egy tutyimutyi alak, aki tönkreteszi a saját, és a kislánya (!) életét. Tudom, hogy nem ő tehet arról, hogy ilyen szerencsétlen, de akkor se oké, amit csinál. Őt csak sajnálni tudom.

2016. nov. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!