Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy ne jöjjek...

Mit csináljak, hogy ne jöjjek mindig zavarba?

Figyelt kérdés

Valaki ha kérdez valamit az osztályból akivel nem nagyon beszélek rögtön ég az egész fejem.Fogalmam sincs miért.

Vagy ha fel kell olvasni valamit órán,éd az osztály engem hallgat zavarba jövök,vagy felelésnél.

Ilyen családi összejöveteleknél ha rám fordul minden tekintet akkor is.Bármi van piros leszek mint a paprika.Nem tudok már mit csinálni vele.

Valamelyik nap is egyik fiú osztálytársam mondott valamit valaki más meg kérdezte miért vagyok ilyen piros,és észre se vettem,de mikor mondta éreztem rögtön,hogy tüzelni kezd az arcom.

Általánosba sokan voltak körülöttem és mégsem volt ez.


2016. dec. 2. 14:03
 1/1 tip top ***** válasza:
100%

Szorongsz,izgulsz,félsz tudat alatt

vegyél részt önbizalom tréningen,vagy olvass erről

légy bátor semmivel sem vagy kevesebb,mint mások.Mond el,vállald a véleményed,ha őszinte vagy azt mindenki értékeli.Ha határozott vagy és bízol magadban akkor ha több ember is hallgat,mind megértenek,értékelik.Ha több személy van,Fokuszáld a tekintetedet arra,akit legjobban kedvelsz és mond úgy mintha cs ak neki mondanád.A vörössödéssel ne foglalkozz,ha megszolítanak sem,ha más dologra figyelsz hamar elmúlik de ha idegesőt téged akkor még vörössebb leszel.Ne érdekeljenek mások véleményen,csak a családod véleménye és a legjobb barátaid,meg a tanárok véleménye számít.A többit ne vedd figyelembe.

2016. dec. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!