Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok,1 hónap múlva töltöm a 18-at. 4 év alatt gyökeresen megváltoztam, pink figyelemfelkeltő lányból, aki sokszor megjátszotta, hogy milyen boldog, meguntam azt az életmódot, és fekete szürke negatív egyéniség lettem. Sokszor voltam mélyponton, exemnek köszönhetően, aki megkeseríti az életem a mai napig a pletykáival. A barátaim is elvesztettem miatta. Párkapcsolatban pedig nem kívánom a szexuális együttlétet. Sokszor szeretnék öngyilkos lenni, azonban különböző hangulatváltozásim vannak. Egyik percben némán ülök semmi iránt nem érdeklődve, a másikban pedig sírok és meg szeretnék halni.

2016. dec. 4. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
mi is pontosan a kérdés akkor?
2016. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A körülmények soha nem fognak maguktól megváltozni, neked kel változni és akkor a körülmények is meghajolnak. Kérj bocsánatot azoktól akiket megbántottál, ha nem te vagy a hibás akkor meg ne érdekeljen mások véleménye, az nem a te problémád.A legfontosabb, hogy mindig, legyen cél amiért küzdenél. Mindennek meg van a maga ideje, ha tovább akarsz tanulni, akkor már most lépj rá a gázra, szerintem a pasizás ráér még a te korodban, csak probléma van velük. Fejleszd magad (belső tulajdonságaidat), mi az amit utálsz magadban azt vesd ki, ne félj a takaritástól, mert mindig akkor kerülnek elő a lappangó kincseid. Legyél egy egyéniség akire felnézhetnek mások ( kezdetben kereshetsz egy példaképet), mert az igazi barátokat nem választjuk, hanem megszerezzük. mindig van miért hálásnak lenni, mindig vannak elrejtett apró örömök mindig van kiút. Ne akarj megválni az élettől, főleg ha még el se kezdted.
2016. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2016. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!