Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen ötletetek van, mit...

Milyen ötletetek van, mit javasoltok hogy újra bepörgessem az agyam és edzhessem? 17/f

Figyelt kérdés
Régebben jobban pörgött az agyam, most sem olyan rossz ugyan de a korábbihoz képest nem vagyok vele megelégedve. Mintha csökkent volna a kifejezőképességem pedig valamivel nagyobb dumás voltam, nehezebben találom meg az összefüggéseket, nehezebben jutnak eszembe dolgok vagy egyáltalán nem is és mindent lassabban reagálok le
2014. nov. 23. 17:21
 1/2 Puppies válasza:

Logikai játékokkal.De a sportot mondanám inkább legelsőnek.A sport élénkíti az agyat.

Ha sportolsz akkor logikai feladatok stb.Egyébként meg természetes a folyamat.Fiatalabb korodban élénkebb az agyad és ahogy elkezdesz öregedni mondjuk úgy "visszafejlődik".Kevésbé aktív mint fiatalon ezért nehezebben tanulsz.21 éves korára az embernek kialakulnak a végleges idegi összeköttetések amiknek a száma sokkal kevesebb mint mondjuk 10 évesen.Úgyh ez természetes.Ha javítani akarsz edzed!Logikai játékok, feladatok stb.Olvass többet.Okostelefonra sok ilyen fejlesztő játék van. Az segíthet.

2014. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sport az már megvan, amikor tehetem mozgok, de köszi a többi tippet is, szerintem kipróbálom :)
2014. nov. 26. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!