Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kihez forduljak elmebetegség...

Kihez forduljak elmebetegség gyanujával, illetve hogyan tálaljam ezt az illetőnek? 22F

Figyelt kérdés
Úgy érzem súlyos mentális zavarokkal küzdök. Egyre gyakrabban szorongok, félek emberek közé menni, főleg más városokba (ami 1-2 órányi útra van itthonról), elzárkóztam a társadalamtól, nem találom a helyemet sem sehol, romlanak az értelmi képességeim, egyre gyakrabban vannak dühkitöréseim, amik vagy magam ellen vagy mások ellen irányulnának, de jelenleg még képes vagyok kontrollálni. Tévképzeteim alakultak ki, depressziós lettem, utálom a világot, az életet, magamat. Egyre gyakrabban gondolok az öngyilkosságra vagy a világtól való elvonulásra, úgy érzem képtelen vagyok folytatni a jelenlegi életemet, dr váltani se merek..felőrlődtem teljese.
2016. dec. 6. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
háziorvos.
2016. dec. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy pszihológust azért felkereshetnél,ha úgy gondolod magadtól nem tudod ezt megoldani.Az viszont biztos,hogy

az állapotod egy végkifejlet,aminek az előzményeit csak

Te tudhatod.Lehet még "rendet rakni"az életedben saját

magadnak is!?

2016. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elöszöris nem vagy ELMEBETEG !! De keress fel egy szakembert ,mert lehet segiteni rajtad még ilyen fiatalon.Ne félj a gyógyulástól
2016. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontos választ ad a Szondi teszt, pszichológusok dolgoznak vele.
2016. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!