Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik ilyesmi/hasonló...

Létezik ilyesmi/hasonló "betegség? " Ha igen, mi a neve?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Röviden összefoglalva: Van egy ismerősöm, pszichiáter. Kedves és megértő, de olykor-olykor ő maga is olyan, mintha a páciensei helyében volna. Furcsán viselkedik, ha megkérdezzük, hogy mi a baja. Sokszor remeg, már megrögzötten viszolyog mindentől is mindenkitől. Azon is gondolkodtam, hogy a közvetlen interakciókkal van baja, pedig nem, mert sem én, sem a családja nem szokta őt megérinteni túl sűrűn. Tapasztaltam olyat is nála, hogy véletlenszerűen-témától függetlenül-feltűnően összeszűkül a pupillája.

Valaki tudna abban segíteni, hogy mi is ez/milyen viselkedés ez? Köszönöm!



2016. dec. 9. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én már voltam három pszichiáternél és azt tapasztaltam mind hülyébb volt nálam! :DD


Mondjuk az első egy férfi volt bementem a rendelőbe le volt húzva a slicce a szemüveg féloldalt volt a fején és anekdótákat mesélt.


A második akinél voltam egy nő volt olyan hatvanas vékony testalkatú, merev viselkedésű és az is sztorizgatott meg magáról beszélt és olyan kimérten viselkedett mimnt egy dáma meg legyezgette magát


A harmadik pszichiáter egy nő most is hozzá járok Ő normálisnak néz ki viszont az alsó ajkát harapdálja, ha valami nem tetszik neki hangosan kiabál, kapkod, gyógyszert nem írja fel csak akkor amikor látja a gépén h. valóban elfogyott tehát gyógyszerügyileg nem rugalmas. De talán ez a legnormálisabb akihez járok most


---------------

Hát az ismerősödnek hogy mi baja lehet azt nem tudom de sajnos nem százas az tuti xD

2016. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hmm, értem. Köszönöm a választ.

Utólag átgondolva, én feltételezem, hogy paranoid személyiségzavara van. Nagyon paranoiás, már azt is ártónak tartja, ha a kelleténél jobban megnézzük...

2016. dec. 9. 23:10
 3/3 anonim ***** válasza:
2* a személyiségzavar állandósult dolog nem egyik napról a másikra jelenik meg. :)
2016. dec. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!