Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki hasonló érzésekkel?...

Valaki hasonló érzésekkel? Lehet emögött valami?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 éve, intenzívebben az utóbbi 1 évben tapasztalom ezt magamon.. Egyszerűen alig érzek valamit más ember komolyabb élettörténéseivel kapcsolatban, nehezen érzek együtt, és a saját céljaimat (inkább elvárt dolgok) sem veszem komolyan. Általában folyamatos motiválást igénylek, magamat sokszor nem tartom jónak, elégnek, nem tudom elfogadni más pozitív véleményét velem kapcsolatban, elmegy a fülem mellett. Sokszor elgondolkodom azon ki is vagyok, mit szeretnék, és hol tartok és olyan mintha elszakadnék önmagamtól fejben, és ki is törnék néha magamból. Rengetegszer nem tudom kontrollálni az érzéseimet, mással szemben passzív agressziót alkalmazok és magamat büntetem..téveszméket állítok fel. Határozatlan vagyok, könnyen változik a véleményem egy emberről, azonban szeretek néha-néha egyes emberekkel foglalkozni viszonzás reményében. Nagyon nehezen alszok el, általában jár az agyam mindig, sokszor vannak szinte hiperaktív perceim, óráim, amik könnyen változnak egy-egy történés hatására.. Rengeteget tudnék még hozzátenni, de egyszerűen senkinek nem tudom normálisan átadni ezen dolgokat. Tudom, nem volt valami összeszedett.

2016. okt. 3. 23:16
 1/2 anonim válasza:
Én is szoktam nagyon gyakran így érezni. Szinte minden igaz abból, amit leírtál.
2016. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az alapján, amit írtál, én úgy érzem depresszióval küzdesz.
2016. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!