Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lamolepből 200 mg naponta sok...

Lamolepből 200 mg naponta sok egy borderline személyiségzavarosnak?

Figyelt kérdés
Kérem,olyan írjon,aki ért is hozzá,de megkérdezem holnap az orvosomat.
2016. dec. 11. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
még mit szedsz mellé? Személyiségzavarra nem is étem minek írnak fel lamolepet amikor az epilepsziásoknak vagy bipoláris betegenek való hogy kiegyensúlyozza a hangulatukat. A dózist te érzed hogy sok e. Vanna mellékhatások? Nem álmosít nagyon a gyógyszer, vagy nem érzed tompábbnak magad? Mert ha igen akkor valószínűleg sok ez az adag neked!
2016. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért adnak,mert durva hangulatingadozásaim vannak.borderline-ra is szoktak adni,csak kevesebbet,mint bipolra.nem álmosít,csak memória-vagy figyelemzavarom van,de nem biztos,hogy ez gyógyszermellékhatás.antidepresszánst szedek mellé.
2016. dec. 11. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Én bipolárisra kapom. Annyi a mellékhatása, hogy miután beveszem, fél óra múlva kiüt. Nem egy jó dolog, de maga a gyógyszer hatásos nekem.
2016. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is azt kapom, 150 mgot naponta, annyi, hogyha éjszaka véletlenül felébredek és elkezdek sétálni, összeesek, annyira kiüt hosszú órákra, szívesen elhagynám, rossz, hogy ilyen pirulán élek, de legalább nem okoz hízást...
2016. dec. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Komolyan?Engem semennyire nem üt ki.
2016. dec. 12. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Tényleg kiüt, elalszok tőle, belassulok, ezért nem mindegy mikor veszem be.
2016. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor az szerintem túl nagy dózis neked.Nekem semmi bajom tőle.
2016. dec. 17. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!