Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok rendesen aludni,...

Nem tudok rendesen aludni, csak ha valaminek a hatása alatt vagyok. Ez normális?

Figyelt kérdés

Mostanában pár hónapja nem tudok rendesen aludni, még hétvégente sem, kivéve ha nem vagyok ittas állapotban, vagy nem vagyok betépve, mert akkor nagyon jókat alszom. Ez normális? Mi lehet a megoldás?

Azon gondolkodtam hogy minden este innom kéne vagy tépni elalvás előtt és akkor jól aludnék. Mi a véleményetek?

Segítsetek légyszi.



2016. dec. 11. 20:49
 1/1 tip top ***** válasza:
Nem ez nem normális.Az ital nem oldja meg a problémád,sem a gyógyszer.Ennek lelki oka kell legyen.Vab valami ami nyomaszt pl.hitel,stb.Vagy valaki miatt aggódsz?Az se baj ha egyik sem.Hazai gyógynövény teákat próbáld,az nem káros.Nézzd meg A békés harcos útját.Menj el pszichológushoz,gnm tanfolyamra.
2016. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!