Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » TApasztalatok Sertadepi?...

TApasztalatok Sertadepi? Mellekhatasok mikor mulnak el?

Figyelt kérdés
Pánikbetegségre irta fel az orvosom, de nem vagyok depresszios csak voltak panikrohamaim amik mar tobb honapja nem jelentkeztek, viszont allandoan szorongok, nem tudok urra lenni rajta, erre a szorongasra irta fel. Viszont nem tudok aludni tole, ideges vagyok (este kell bevennem) etvagyam egyenlo a nullaval. Ez be fog allni vagy mire szamithatok? Egy hete szedem meg csak fel szemet, de mar most felek az egesz adagtol...Mellette nyugtatot nem szedek semmit. Köszönöm a valaszokat nagyon sokat segitenetek.
2016. dec. 13. 14:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg annyit hogy soha eletemben nem volt ilyen problemam, semmifele nyugtatot soha nem szedtem es viszonylag keson jott a panikbetegseg, mivel 38/N vagyok az orvos azt mondta ez inkabb fiatalabb korban szokott kijonni...
2016. dec. 13. 14:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem a megfelelő gyógyszert adták neked. Inkább egy kis nyugtató kellene, ha nem tudsz enni rendesen, és állandó a szorongásod. Nekem is ez volt a problémám, és nekem még későbbi életkorban jött elő. A sertralin nem nyugtat, hanem felpörget.
2016. dec. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek ilyenek. Használni fognak, de ha az első pár héten is legalább közepesen akarod magad érezni nyugtatót kell szedni mellé. Felerősíti a tüneteket az első 10-20 napban, nem jó ennek "védtelenül" nekifutni. Még a is előfordulhat, hogy az ember pont emiatt dobja be a törölközőt és nem tudja megvárni, amíg hat. A terápiásnál kisebb adaggal se érd be, az pont arra "jó" csak, hogy na legyen meg a hatása, de a mellékhatás az meg igen.
2016. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos, a lenyeget nem irtam. A szorongasom a negyedik nap óta teljesen megszúnt, csak ez volt a problemam , mivel ebbol kovetkezik a panikroham. Eloszor Frontint irt fel az orvos, mert csak neha szorongtam, de attol teljesen bekabultam es ugyanugy rosszullettem. Ez mar a masik gyógyszer ami ugy nez ki bevalik, csak ez a nemalvas a problemam...
2016. dec. 13. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!