Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jósnőhöz akarnak küldeni,...

Jósnőhöz akarnak küldeni, mert rosszakat látok (szellem, árnyak, stb. ) hazudok neki, ő észreveszi?

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 14:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%

Ne hazudj neki, nincs sok értelme ezt a "ha ő csinálja akkor én is" játékot nyomatni.

Amúgy ha vannak szellemek, ha nem, de te hiszel bennük és elhiszed hogy ő ezeket most kiűzte akkor az placebo hatás szintjén simán segíthet.

2016. dec. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 71gabi válasza:
53%
Nem igazán gondolom,hogy ez a jósnős történet segítene.De szerintem,ha mindenképp ezen gondolkodsz,keress inkább egy úgynevezett látót.
2016. dec. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Juliusz48 ***** válasza:
Egy próbát megérhet. Azt szokták mondani, hogy rossz adatokból rossz módszerrel lehet jó eredményt elérni, tévedésből. Te biztosítod a hazudozással a rossz adatokat, a jós ha csak megélhetésből kábítja azokat akik hisznek benne, eleve hibás módszerrel dolgozik, tehát van esélyed. Ha valóban képes jósolni és nem csak a tőled kapott adatokból próbál valamit mondani, amit hallani szeretnél, akkor mindegy mit hazudsz neki Ő az igazat fogja mondani. Ez akár 10%-os esélyt is ad a jóstól hallottakban.
2016. dec. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ő olyan, hogy jós is meg látnok is, ezért akarok hozzá eémenni
2016. dec. 16. 12:08
 15/24 Helyes válasz ***** válasza:
0%
Csak az idődet vesztegeted ilyen helyeken.Csakis Isten tud démonokat,szellemeket űzni.Haver a haverral mem fog szembe menni.Ugyanis a jóslás és a gonosz szellemek egyívásúak mind.Érted?
2016. dec. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
És mindez 2016-ban...
2016. dec. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted utolsó?
2016. dec. 17. 14:37
 18/24 anonim ***** válasza:
Kihez szeretnél menni, melyik jósnőhöz?
2016. dec. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Lehet, hogy nem rosszakat látsz, csak egyszerűen látsz. Igaza van annak, aki azt mondja, hogy ha a jósnő jó, akkor úgyis a frankót fogja mondani. Mellesleg miért kellene hazudnod neki? Ő nem fogja azt mondani, hogy hülyeségeket beszélsz, mert elméletileg ugyanazokkal a dolgokkal vagytok kapcsolatban.

Ne foglalkozz azokkal, akik nem hisznek az ilyen dolgokban. Az az Ő magánügyük.

Mi hiszünk. Az meg a miénk.

Hogy gondolod? Az állapotod azoknak köszönhető, amiket látsz, vagy amiket látsz, azok vannak az állapotod miatt?

2016. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Igazából amit látok az egy fekete emberi alakú forma, aki mindig tart valamit a kezében (nem tudom pontosan, hogy mit) és fehéren világít a szeme. Régebben beszélt is hozzám, hogy gyujtsam fel a házat, meg öljek meg körülöttem lévő embereket, aztán fél éve eltűnt, ost visszatért, multkor például beszéltem magamban, hogy nem látom - ezt folyamatosan, amikor kinyitottam a szemem ott volt előttem kb. 5 cm-re és elkapta a torkom. Ezért gyanakodnak arra, hogy szellem lehet, vagy valami ilyesmi, ezért küldtek ehhez a nőhöz.
2016. dec. 18. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!