Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelki problémák miatti vérzés...

Lelki problémák miatti vérzés problémák? Létezik ilyen? 34/N

Figyelt kérdés
Sziasztok! Létezik ilyen, hogy elhúzódó menszesz, vagy vérzés lelki eredetű legyen? Vagy hormont befolyásolhatják? Több, mint 1 hónapja vérzek, voltam orvosnál, méhnyakrákom nincs, úgy néz ki hormonális probléma, de mostanában írták ismerőseim, hogy lehet ez lelki is. Mit lehet tenni ez ellen? Meddig tart a vérzés? Volt, vagy van valakinek itt ilyen baja, vagy hasonló? Írj, köszi!

2015. máj. 7. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
nem volt az ismeretségi körömben ilyen, de az biztos, hogy a hipotalamusz és a hipofízis működését befolyásolhatja a stressz, lelki problémák, márpedig a nemi hormonok termelését ezek irányítják.
2015. máj. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én depressziós vagyok és mellette elég durva hangulatingadozásaim vannak, ha sok stressz ér, vagy idegileg nagyon kivagyok, akkor összevissza jön meg.

Ha nyugodtabb időszakban vagyok, akkor minden rendben.

2015. máj. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!