Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fokozott érzelmi igényem van,...

Fokozott érzelmi igényem van, bizonytalanyság érzet tör rám folyton. Vélemény?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akit nagyon szeretek, és ő is szeret engem, de mégis úgy érzem, hogy szeretetre vágyom.

Pedig ki mutatja a szeretetét ahogy csak tudja, de még sem elég az nekem. Velem folyton tudatni kell, hogy minden rendben, hogy mennyire szeret, mert pillanatok azall bizonytalanság érzet tör rám. Ha egy napig nem látom a barátnőm, már teljesen ki vagyok készülve, sírás kapdos annyira hiányzik. Teljesen gyengének érzem magam, idegösszeroppanás szélén állok, amikor nincs mellettem. Véleményeket kérnék, mit tegyek?



2016. dec. 17. 01:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Ki kéne deríteni, hogy pontosan mitől érzed magad ennyire bizonytalannak, mert ez a hozzáállás annyira nagy teher lesz mindig a partnerednek, hogy nem várhatod el tőle. Ráadásul neked is jobb lenne, ha képes lennél egyedül boldogulni az életben.
2016. dec. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!