Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami stresszoldó tipp...

Valami stresszoldó tipp kellene. Teákat nem szeretem. Inkább valami más gyógynövény vagy vitamin készitmény érdekelne ami gyorsan használ. :-) Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

2016. dec. 21. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt hallottam, a gyógyszertárban kapható valeriana a legjobb.

Nekem a sedativ pc vált be.

2016. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nervenpflege-t használok. Elég büdös, de nekem hatásos.
2016. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sok helyen olvashatsz a stressz elleni légzéstechnikákról, érdemes kipróbálni. A legjobb benne, hogy ingyen van és bármikor használható.

www.google.hu/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=stressz%20l%C3%A9gz%C3%A9stechnika

2016. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak is a xanax, mivel nem tea, nem gyógynövény és imádom, ragaszkodok hozzá, sőt a rabja is lettem, garantáltan stresszoldó.
2016. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Xanaxrol hallottam hogy almosit. A kislányhoz viszont kelnem kell éjjel is.
2016. dec. 22. 08:25
 6/9 anonim válasza:
0%

1 feles pálesz meg egy sör csodákat művelhet, ha ideges vagy.

Csak nehogy rászokj.

2016. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nehogy elkezdj valamit szedni (xanax, frontin), még esetleg gyógymasszőr segíthet (egy jó hátmasszázzsal), vagy szauna, meleg fürdő. Egyszer elmentem egy jó drága gyógyfürdőbe, és utána napokig nem volt semmi bajom a világgal.
2016. dec. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha kisgyereked van, igazán felülkerekedhetnél ezen a "teákat nem szeretem" hozzáálláson. A citromfűtea szerintem finom, de még a rosszabb ízű gyógyteákból se nehéz legurítani egy bögrével, mézet is tehetsz bele. A nyugtató, hangulatjavító gyógyszerek függőséget és egyéb bajokat okoznak, ez semmiképpen sem megoldás. Vitaminokat nem ártana szedned, legalább B-vitaminokat és D-vitamint, nyomelemeket.
2016. dec. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azert kertrm gyogynovenyes keszitmenyt. Vagy vitamint ami nyugtat egy be is valt. Nem szeretnem vegig tesztelni az osszeset :-)
2016. dec. 24. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!