Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki segítsen! Anyával...

Valaki segítsen! Anyával valami nagy baj van, téveszméi vannak?

Figyelt kérdés
Nyáron kezdődött az egész, amikor a szomszédok olyanokat pletykáltak a falunkban alaptalanul, hogy anya alkoholista,kva és csak ezért jár külföldre dolgozni! Ez mind hazugság volt de emiatt annyira kikészült, hogy nem hiszem el. Apámnak az akkori munkatársa aki itt lakik az utcában olyanokat mondott anyának, hogy azt mondták neki, hogy mondja meg nekünk hogy lehallgatnak minket. Anya annyira beleélte magát, hogy a poklot jártam meg mellette a nyáron. Azt hitte, hogy valóban a szomszédok lehallgatnak, persze vannak még sztorik csak nagyon hosszú lenne leírni. Továbbá olyanokat talált ki anya hogy valami műszerrel az agyát sugározzák stb. Nem bírtam elviselni, egyszer normális volt egyszer nem.Apám dolgozik hétvégente járt haza az alkoholt nem veti meg de neki is immáron elege lett ebből. A nővérem külföldön van azt tervezzük hogy rávesszük menjen el orvoshoz mert muszáj lenne. Volt egy pár hetes kimaradás amikor befejezte ezt a lehallgatás, sugározás hülyeséget de megint elkezdte. Folyton csak sírógörcsöm van és semerre nem jutottunk még.Mi lehet vele? Böngésztem erről a neten és csak remélni merem, hogy nem az amit láttam. A legrosszabb hogy nincs betegségtudata. Mit tegyünk? 17L

2016. dec. 22. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Elviteted a mentővel a szihiátriára, s megmondod hogy megőrült.
2016. dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért nem őrült meg és kösz a nagy segítséget te nagy lángész.Azt hiszed olyan könnyű az..
2016. dec. 22. 14:19
 3/6 anonim válasza:
Környezetváltozás? Ha kizökkenne az addigi környezetből, és egy új helyen, tiszta lappal, új emberek, szomszédok között lenne, talán nem jönne elő neki. Írtad h apád csak hétvégente jár haza, nem lehet h ettől is nagyon magányos? Valaki / valami le kellene kösse a figyelmét, úgy hátha nem hergeli bele magát a kényszergondolatokba.
2016. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez lenne a legjobb de nem tudom, hogy csak úgy elköltözne-e innen.
2016. dec. 22. 15:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek sajnos skizofrén tünetek. Valószínű hajlama van rá. Beszéld meg a háziorvosával. Kérdezd meg az orvost, hogy mit tehetnétek? Hátha tud segíteni.
2016. dec. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez soha nem múlik el?
2016. dec. 23. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!