Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lenne a helyes? Mit tegyek...

Mi lenne a helyes? Mit tegyek hogy ne kavarogjanak a gondolataim?

Figyelt kérdés
3év után külön mentünk a párommal egy hülyeség miatt.Most az öngyilkosság gondolata kerget, már régebben is próbálkoztam vele ,de valaki mindig megmentett, de most teljesen kilátástalank érzem a helyzetem, már nem tudom mi a valóság és mi az álom , már csak meghalni akarok,hogy elmúljon a fájdalmam, tudom önzőség lenne,mert akiket itt hagyok nekik rossz lenne, de akkor meg én szenvedjek? én kerüljek zárt osztályra? inkább meghalok

2016. dec. 25. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Megoldást írni nem tudok, mert hasonló helyzetben vagyok, de itt vagyok és együtt érzek veled.
2016. dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. dec. 25. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Olvasd a Bibliát és térj meg
2016. dec. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

engem 12 év után hagyott itt és hasonlóan érzek. nálam egyéb gondok is vannak és teljesen megoldhatatlan, kilátástalan az életem.

én sem látom értelmét élni mert úgysem tudom megoldani a dolgokat.

a hiten én is elgondolkoztam. hogy segít-e.

de ha van isten, akkor miért van ennyi szörnyűség? háborúk, éhezés, stb?

azt mondják, majd jön megoldás a problémáimra, mindig van megoldás, mindenki kap lehetőséget, csak élni kell vele.

de ez nem igaz. ha mindenkinek lenne megoldás, akkor nem lennének hajléktalanok, csórók, éhezők, beteg emberek.

nekem lassan mindenből kijut, és nem bírom már.

2016. dec. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!