Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan viselkedjek újra...

Hogyan viselkedjek újra normálisan?

Figyelt kérdés

1 hétig folyamatosan sírtam, pár napig ki sem mentem az utcára, teljesen egyedül voltam, nem akartam hogy lássanak mert undorodom magamtól. Ez az érzés nem múlt el mert most is annak látom magam, de szeretnék visszazökkeni az életbe. Viszont nem tudom hogyan viselkedjek azokkal akikkel ezt megosztottam, pl a nővéremmel aki előtt elbőgtem magam, pedig sosem sírok senki előtt. Máskor ez úgy ment hogy volt egy rossz időszak aztán úgy csináltam mintha semmi nem lett volna. De most úgy érzem sem kedvem sem energiám olyan lenni mintha minden rendben lenni mert nem. Elkeserít hogy nem tudom jól érezni magam és megelégedni azzal a külsővel amit kaptam és szeretni azt, és hiába játszom el a külvilágnak belül mást érzek.

Hogyan kellene most viselkednem?


2016. ápr. 7. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Fiatal lehetsz még, azt feltételezem és még nem volt alkalmad rájönni, hogy nem vagy tévedhetetlen.

Ha rondának látod magad, szerencsére vagy szerencsétlenségre, az csak a TE véleményed. Ami lehet, hogy nem mindig helyes. Időbe telik, míg erre rájössz.


Egyébként, azután meg, talán arra is rájössz, amit most megválaszolhatnál magadnak: mi szükséged van arra a külsőre, amit úgy hajszolsz és vágysz? Mert megvalósulna pár álmod? Mik? Ha olyanok, amik másoktól függnek...hát ez egy délibáb. Nem tudhatod, hoyg ők valójában milyenek.

A világ nem egy ideális hely, ideális kapcsolatokkal...

Nyilván nem fogsz velem egyetérteni, de megspórolhatnál magadnak egy csomó kínszenvedést.

A szépséged/külsőd, akármilyen is most, ne legyen eszköz..

2016. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!