Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi kell ahhoz, hogy valaki...

Mi kell ahhoz, hogy valaki megőrüljön?

Figyelt kérdés
Csak kicsit is.

2016. dec. 29. 01:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő.
2016. dec. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valakinek egy ember halála is elég hozzá.

Valakinek az, hogy állandóan csak kudarcai vannak. Valakinek az, hogy reggeltől estig dolgozik, a munkatársaival/főnökével nem jön ki jól, gyerekeket nevel, háztartást vezet (pláne egyedülállóként).

Stb.


Kinek ez, kinek az. Mindenkinek más a személyisége, ki melyikre reagál érzékenyebben.


Én például egyszer az egyetembe őrültem majdnem bele, míg nem váltottam szakot, mert annyira nem bírtam megtanulni az anyagot, hiába tettem meg érte mindent (nem is érdekelt a szak, csak telebeszéltek vele, hogy oda menjek), főleg félév végén, mikor mind a 15 tárgyból buktam, akkor már önbántalmazásba kezdtem, naponta voltak öngyilkossági szándékaim, aztán egyszer csak a pszichiátrián ébredtem fel, és másfél évig kezeltek, olyan idegösszeomlást kaptam. Valakinek ez hülyeség, de én ettől a sok kudarctól őrültem meg majdnem. Állítólag olyan viselkedésem volt már, mint aki teleszívta magát, mielőtt kórházba kerültem, nekem ez mondjuk kiesett.

2016. dec. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha elfogy a xanaxom aminek függője vagyok.
2016. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!