Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi nyugtatót kell ahhoz...

Mennyi nyugtatót kell ahhoz bevenni, hogy valaki meghaljon?

Figyelt kérdés

valamint milyen nyugtató kell ehhez?

csak kíváncsi vagyok,nem akarom megölni magam


2016. jún. 2. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát attól függ kinek hogy bírja a szervezete. Az egyik szomszéd tavaly bevett 30szem Frontint meg ráitta a csöves bort. Bevitte a mentő és pár nap múlva haza jött.
2016. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tudnám, én már nem élnék... De valószínűleg, csak szimplán egy nagy adag nyugtatótól nem lehet meghalni, de azért még véletlenül se próbálja ki senki!

Én egyszer - a hülye fejemmel (öngyilkos akartam lenni) - bevettem kb. 15 szem Frontint. Egy éjszaka alatt kialudtam magam a detoxban, 'mindössze' néhány óra emlékezetkiesésem volt. Amikor másnap jobban lettem, akkor mesélte egy csávó, hogy bevett 100 Frontint egy üveg vodka kíséretében. Ahhoz képest, egész jól volt... Bár lehet, hogy csak kamuzott...

2016. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Változó, volt egy srác aki írta hogy meg akart halni mert nem érdekelte már a családját se hogy mi van cele, a terve az volt hogy megöli magát és majd anyuciék megtalálhatják a püffedt hulláját a házban bosszúból. Bevett annyi nyugtatót hogy az egy elefántot is kiütne, rá egy üveg töményet és.......

Három nap múlva a saját hányásában és vizeletében ébredt mert a szülei elmentek nyaralni úgy hogy direkt nem szóltak neki.... Felkelt, feltakarított és visszaült gépezni.

én komolyan sajnálom szegényt.

2016. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!