Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pszihologiai betegsége...

Milyen pszihologiai betegsége van a páromnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok aztsem tudom hogyan kezdjek hozzá szóval ma tudtam meg hogy a párom akivel kettő éve élek több mint egymillió forint adósságot vert össze a legtöbbre semmi szükség nem volt viszonylag elvagyunk anyagilag. az idei karácsony volt a leg furább drága ágyat vett. új mikrót. új ruhákat. jól keres de ennyire nem és én is haza adom rendesen minden forintom. muszájvolt utánna néznem. több helyre is tartozik nem egy szerződést találtam. Kétségbe vagyok esve aztsem tudom mit tegyek. tud nekem valaki segiteni mivel állok szemben? Mit tudunk kezdeni vele ?
2016. dec. 29. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem betegség. Pusztán felelőtlenség és hülyeség a köbön.

Ha nem vagytok házasok, akkor csak a megélhetés felét fizesd a keresetedből, a maradékot rakd el biztos helyre, és ne legyen lelkifurdalásod, mert a párodnak sem volt, amikor az adósságot csinálta.

2016. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem betegség, csak egyszerűen tartozásokat halmozott fel, neked pedig nem szólt róla.
2016. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem értem mire volt ez jó.most még ő haragszik rám ő fenyeget hogy "el is költözhetsz én nem csináltam semmi rosszat. Amugysincs semmi közöd hozzá. Még most is cseng a fülemben. Közös lakást szerettem volna a mostani albérlet hejett. És egy saját gyereket akit ő vele terveztem. Csakhogy sajnos nem ez volt az első dolog amit elhalgatott.
2016. dec. 29. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!