Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a bajom? Kezdek felni kicsit

Mi a bajom? Kezdek felni kicsit

Figyelt kérdés
17/l. Mostanában nagyon nem vagyok jol, lelkileg. Allandoan változik a kedvem, Neha szeretem az embereket Neha meg utalom, egyszer jokedvem van aztan meg meg akarok halni. Gondoltam ra hogy persze, csak tini vagyok, hangulatingadozas meg ilyenek de nalam ez mar durvabb. Lehetseges hogy mar ilyenkor depressziós, bipoláris vagy valami ilyesmi vagyok(kérdőjellel mert nem engedi ugy kiirni)Mert mar aggaszt a saját viselkedesem...

2016. dec. 31. 02:55
 1/4 anonim válasza:
1%
Nyugi. Szimplán elmebeteg vagy.
2016. dec. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

menj el pszichológushoz :)

az első válaszoló meg egy barom

2016. dec. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az életnek ebben a szakaszában válik el, hogy kiből lesz ember, és kiből lesz birka.

Mikor jókedved van, az agy vérkeringése normális. Mikor magad alá kerülsz, annak az az oka, hogy az agy bizonyos területei nem kapnak elegendő oxigént a beérkező info áradat helyes feldolgozásához. Így az információk összezavarodnak, téves reakciókat váltanak ki.

...

2016. dec. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
semmi probléma csak most egy nehezebb időszakban vagy
2017. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!