Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Menyire van létjogusáltsága a...

Menyire van létjogusáltsága a SELFIE-nek? mikor kínos, mikor pedig természetes az önfotózás egy délutáni bulis programba vagy kiránduláson? Illetve ha más fotóz, menyire selfie az?

Figyelt kérdés

2016. dec. 31. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak az a szelfi ha magadat fotózod le, általános dolog, de én nem szoktam csinálni.
2016. dec. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
wc-n ülve pl.kínos
2016. dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem még azért nincs annyira lejáratva. Ami már ultra giga mega durva ciki az a kaja/kávéital fotó. Az instagramos.
2016. dec. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki, ha lefényképezed az ételedet? Ha valamit szeretnél megörökíteni, tedd meg. Ne foglalkozz másokkal. Engem sohasem érdekelt ki, mikor és mit fényképez. Inkább túl sok képet tudj visszanézni évek múlva, mint túl keveset.
2016. dec. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mi az a selfie? Magyar órán nem tanították ezt a szót!
2016. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a selfie a ciki, hanem a közzététele.
2016. dec. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5


Akkor ha még suliba jársz, le van maradva a magyartanárod.

Ha már nem iskolás vagy, akkor pedig haladj a korral, olvass utána. Esetleg nézz bele egy online (Jujj, ez sem magyar szó!!!) szótárba és megtudod, ha tudsz annyit angolul.

2017. jan. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!