Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrénia vagy milyen...

Skizofrénia vagy milyen betegség lehet ez?

Figyelt kérdés
Hangokat hallok (de nem a fejembe) este olyan hangot hallotam mintha valaki lenyitotta volna a sütőt és olyan érzésem volt hogy ott van egy szellem a konyhába egész este fent voltam nem tudtam aludni, meg mintha valami a homlokomra eset volna és biztos a szellem csinálta azt is, meg kattogásokat hallok este de nappal is! Kérlek segítsen valaki mert mostmár meg fogok őrülni!😣

2017. jan. 3. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem skizofrénia. Van skizofréniás ismerősöm. Ők nem gondolkodnak el azon, hogy jaj mi lehetett, hanem konkrétan valódinak gondolják, azokat, amiket képzelnek.


Szerintem csak zaklatott vagy, biztosan vannak gondjaid, amiket nem tudtál még megoldani. Nyugodj meg, gondold végig az életed. Készítsd tervet, hogy mit hogyan fogsz megoldani. Ha nem mindenre van megoldás, az sem tragédia, majd alakulnak a dolgok. Csinálj valamit, ami kikapcsol, feldob. Pl. egy színházi előadás, egy forrócsokizás egy jó barátnővel, stb.

2017. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem skizofrénia, csak szorongás és a képzeleted játszik veled.
2017. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Szorongásoldót szedek csak nem hat semmit, és a mellékhatása hallucináció is lehet.

2017. jan. 3. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:

3: Akkor mindenképpen keresd fel az orvosod és próbáljatok ki mások gyógyszert.

Volt így ismerősöm. Ő van, amelyik gyógyszertől egy élő halott volt. Aztán végre megtalálták a megfelelő gyógyszert és azóta kivirult, rá sem lehet ismerni.

Persze azon is érdemes elgondolkodni, hogy szükséges-e mindenképp a gyógyszer és nincs-e más megoldás. És persze a gyógyszer önmagában nem elég, ha nincs mellé normális terápia.

2017. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pénteken megyünk vissza a pszichiáterhez!

Pszichológushoz nem járok mert lezártuk a terápiát.

2017. jan. 3. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!