Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy ha mások?...

Miért van az, hogy ha mások? Plusz még egy kérdés. (többi lent)

Figyelt kérdés

Körülöttem veszekednek ( durván, vagy rendes keretek között) , mikor ugye én is szem és fűl tanúja vagyok (de nem velem veszekednek) akkor úgy érzem mintha pánikrohamot kapnék, elkap egy rossz érzés, sírógörcs, szó szerint remegni kezdek, nem kapok levegőt, ideges leszek, nem bírok ott lenni köztük olyankor.


Régebben gyerekkoromban szüleimnek, nagyon (szó szerint) durva veszekedéseik( ajtó csapkodás, pofozás, asztalfelborítás tányér , pohár törés stb)volt, ilyen sokszor volt úgymond, és természetesen én is ott voltam, és hallottam, láttam mindent. De az a fura hogy akkor ugye kisebb voltam, és ilyen testi "jeleket" vagy hogy fogalmazzam , egyáltalán nem produkáltam, jó, igen, annyi volt hogy bőgtem meg ilyenek... de ilyen rohamszerű dolog nem jött ki sose...

de persze nem csak ennyi gyerekkori traumát kellett átélnem, suliban, oviban is egész nap csesztettek, (máig (középsuli) sokszor kaptam ott is pánikrohamot, ájulhatnékom, párszor be is hánytam suliban...


tudni kell, még, hogy én amióta élek, ,magamba fojtom az összes érzelmemet... senkinek se mutatom ki.. már ha maradt még valami amit kilehetne... De szerintem már az sincs...


Mindegy, lehetséges, hogy egy pszichiáterhez ellátogatok, mert, valami nincs rendben velem ( hangokat is hallok, paranoid skizofréniára utaló jelek is vannak, valamint eléggé agresszív tudok lenni, sötétebbnél sötétebb gondolatokkal stb)


Tehát, Mi lehet ez? Nem tudom felfogni miért viselkedek így...


Valamint. 18 évemet ha betöltöm (egy nap van hátra) akkor elmehetek titokban is egy dokihoz? Elsősorban inkább beszélgetni szeretnék vele, de ha ad valami gyógyszert az is jó lenne... Mostanában frontinnal tudok elaludni is, mert alvás előtt ideges vagyok, pláne hogy közeleg az iskola is még jobban gyomoridegem van.


Érdemes lenne elmennem dokihoz? vagy hagyjam a francba, mert semmit se segít?


17/L



2016. dec. 29. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz.
2016. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, feltétlen menj orvoshoz, már 17 évesen is elmehetsz egyedül.
2016. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!