Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rexetin hogy lehet hogy...

Rexetin hogy lehet hogy néhány embernél ilyen brutálisat okoz?

Figyelt kérdés

Ezt olvastam itt:

"Ne szedd!!!!!!44Borzasztó!Én attól lettem igazán beteg,hogy bevettem 1 szemet,amit a doki felírt,pánikbetegségre,de csak alap tüneteim voltak,és mikor bevettem,15 perc múlva majdnem meghaltam tőle,olyan igazi pánikrohamot hozott ki,mentőt kellet hívni a munkahelyemre,a pulzusom 170 volt,félrebeszéltem,a szemeim felakadtak,alíg kaptam levegőt,és a mentősorvos mikor megtudta mit vettem be,azt mondta hogy csoda hogy túléltem ezt az erős rohamot,amit a rexetin váltott ki,és mondták,hogy tuti hogy az idegrendszeremet is károsította.Ők visszahoztak szívre ható gyógyszerekkel,nyugtatókkal,de igazuk lett,mert tényleg nagy kárt okozott,nagyon rosszul voltam napokig utánna,és a pszichiátriára kerülte,2x 2 hét bentlét,kísérletezések gyógyszerekkel,hogy helyre hozzanak,de nem sikerült bent eggyel sem nekik,Itthon a körzeti pszichiáter mikor megtudta mi történt ledöbbent,amit az előző doki felírt rexetintől,mert ő sem szereti.Felírta a cipralexet,lassan,2 hónap alatt helyre hozott,másfél éve szedem,és most 8 hónapja jól vagyok tőle,régi önmagam.júliusra le is tehetem azt mondta,csökkentett adaggal vagyok már.Bocs ha hosszú vol amit írtam,de senkinek nem ajánlom ezt a szart.Sok sikert!"


2017. jan. 5. 16:10
 1/2 evimeri ***** válasza:
Szia! Én évek óta szedem a rexetint pánikbetegségre és semmi bajom tőle, sőt kifejezetten jól vagyok napi 1 szemtől. Amikor pánikbeteg lettem az akkori pszichiáterem felírt egy olyan gyógyszert - már nem emlékszem a nevére -, hogy teljesen kikészültem tőle. Hányinger, hányás, gyengeség és depresszió. Egy nap alatt 5 orvos látott és 2 kórházban voltam. Hiába mondtam neki, hogy a gyógyszertől van nem hitte el. Végül dokit cseréltem a másiknak 2 hónapba tellett mire helyre hozott, azóta is hozzá járok. Sajnos ezek a gyógyszerek mindenkire másként hatnak. Nálam próbálták még a zoloftot - állítólag mindenkinél bevált - nekem olyan migrénem volt tőle, azt hittem meghalok és még hánytam is. Nem egyforma a szervezetünk máshogy reagálunk rá. Én a rexetinnel elvagyok.
2017. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Epilepszia gyogyszer is, ezeknel elofordul, hogy pont az ellenkezojet valtjak ki, pl epi rohamot. De ez minden kozponti idegrendszerre hato gyogyszernel benne van a pakliban egyebkent. Mindegyik mindenkire maskent hat, ezert elore nem lehet tudni, hogy mit valt ki, ezt maskepp nembegyullad lehet.

Anyukam 20 eve szedi, neki pl semmi mas nem valt be. Reggel rivotril este rexetin. Akartak adni neki modernebb gyogyszert, de azoktol rosszul volt.

2017. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!