Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyutt elek egy Borderlin...

Egyutt elek egy Borderlin szem. Zav. -sal! Nagyon szeretem! Szeretnek segiteni neki! Hogyan tudok? Es ha tudnatok nehany technikat onvedelemre, mert azert eleg kemeny es erzem hogy hiaba tudom a valodi hatteret a veszekedesekne - serulok en is!

Figyelt kérdés
Ha tudtok valami irodalmat, vagy van sajat tapasztalatotok kerem irjatok! Kulfoldon elek es igy a magyar Pszich.-hez jaras kizart :-((
2016. júl. 12. 04:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem neked, hanem neki kéne orvoshoz járnia.

Elhiszem, hogy szereted azonban ha már önvédelemre szorulsz, érdemes lenne megfontolni azt a kapcsolatot, bárki bármit mond, a végtelenségig nem lehet tűrni semmit sem.

2016. júl. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akarmennyire szereted , es akarmennyire beteg az agya, ne turj el barmit. Ja! Es manapsag mindenkinek szemelyisegzavara van, annak is, aki szimplan csak egy agressziv majom. ....
2016. júl. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Összezagyválod az érzéseket. Lehet, hogy van (vagy volt) a dologban szeretet is, de már jelentős mértékben összekavarodott a gondozási (ápolási) ösztönnel, ami egyébként elsősorban nőknél gyakori jelenség. Csak azt lehet őszintén tanácsolni, hogy abba kell hagyni a dolgot, mert az egy bolond százat csinál közhelyes mondás száz százalékosan érvényesül és saját magadat is tönkreteszed ezzel a kapcsolattal.
2016. júl. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Skype-on tud egy magyar is vállalni. Én beszereznék pár szakirodalmat a témában. Ha magyar jó és meg tudod rendelni pl neten, akkor tudok adni pár tippet.
2016. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!